شرایط گواهینامه خارجی در ایران

دارندگان گواهینامه رانندگی معتبرخارجی (اعم از ایرانیان یاخارجیان) می توانند تا شش ماه پس از ورود در ایران رانندگی نمایند ولی درصورت تمایل به ادامه رانندگی درایران بایدنسبت به تبدیل گواهینامه خارجی خود به گواهینامه ایرانی اقدام نمایند. اگر یک ماه تا ۴۰ روز گذشته می توانید از طریق شماره هایی که اعلام شده از روند صدور گواهینامه خود مطلع شودید، در نظر داشته باشید که گواهینامه فقط به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. تعدد گواهینامه ها در این مدل نامگذاری باعث شد که شیوه جدیدتری در دستور کار پلیس راهور قرار گیرد. رییس پلیس راهور ناجا به شرایط دریافت گواهینامه پایه دوم اشاره كرد و گفت: داشتن 23 سال سن، ارائه گواهی سلامت جسمی و روانی طی دورههای نظری و عملی و قبولی در آزمون آییننامه و عملی شهر با وسایط نقلیه مربوطه از جمله شرایط دریافتی این گواهینامه است. اگر چرخها شروع به لغزندگی کرد از ترمز دستی استفاده کنید. باید تنها از چراغهای جانبی جلو و عقب استفاده نمود. این خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی با احتساب هزینه پستی و پیامک مبلغ ۵۰۸ هزار و ۲۴۹ ریال است که از طریق دستگاههای کارت خوان موجود در دفاتر دریافت میشود.

آزمون ایین نامه 

گواهینامه رانندگی

آیین نامه رانندگی

 

در صورتیكه نتیجه بررسی های ممیزین داخلی سازمان نشان دهنده اجرا نشدن راهکار ها و مستندات باشد، مدیر ارشد سازمان یا نماینده وی می بایست نسبت به رفع موانع اقدام نموده و با برگزاری جلسات با مدیران واحد ها نسبت به توصیه اقدامات اصلاحی و اعلام حمایت و پشتیبانی خود اقدام نماید و در صورتیكه نتیجه بررسی ها مواردی مطابقت عملکرد با برنامه ها را نشان دهد ، سازمان آماده انجام ممیزی خارجی ( ممیزی اصلی که در مرحله بعد صورت میگیرد ) . زمانی که فاصله شما با خودرویی که از مقابل به شما نزدیک میشود، ۱۵۰ متر یا کمتر باشد. برای دریافت گواهینامه رانندگی باید آزمون های مختلف را گذراند که یکی از آن ها آزمون آیین نامه رانندگی است. این نوع گواهینامه با توجه به مدارک مورد نیاز فقط به اشخاص حقوقی و صاحبان کسب و کار دارای مدارک رسمی دولتی از قبیل روزنامه رسمی قابل واگذاری می باشد . اگر شما گواهینامه بین المللی دارید بعد از ورود به کشور آلمان میتوانید به مدت حداکثر شش ماه با این گواهینامه رانندگی کنید و بعد این مدت باید برای دریافت گواهینامه کشور آلمان اقدام نمایید.افرادی که گواهینامه کشورهای دیگر را دارند میتوانند برای تعویض گواهینامه خود به گواهینامه آلمان اقدام کنند و نسبت به کسانی که گواهینامه ندارند راه هموارتری دارند.

مرتبط: گواهینامه رانندگی در کالیفرنیا

تغییرات سطح راه بر روی آنها تأثیرات بیشتری دارد.

 

این سوالات دقیقا همانهایی خواهد بود که در آزمون آیین نامه اصلی قرار است با آن مواجه شوید اما به نحوی طبقه بندی شده و شما با برنامهای ویژه به این سوالات پاسخ میدهید که در مدت زمان کوتاهی حتی خودتان متوجه نخواهید شد که چه زمانی چنین مهارتی را در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین پیدا کردید. دو یا سه آزمون اول تسلط کافی بر سوالات را پیدا میکنند و آزمونهای بعدی را به راحتی پاسخ میدهند. مقررات دیگر ازتقاطع یا گذرگاه عبور کنند. با وسیله نقلیهای است كه با دنده عقب مشغول توقف یا پارك كردن است. ☑️ در کدام یک از سطوح زیر مسافت توقف افزایش مییابد؟ سرعت آنها از اتومبیلها سریعتر است. تغییرات سطح راه بر روی آنها تأثیرات بیشتری دارد. تا تعمیرگاه به راه خود ادامه میدهیم. انجام ممیزی داخلی از مهم ترین این راه ها می باشد . در اینترنت پر از سوالات آیین نامه است. سوالات آیین نامه اصلی ۱۴۰۰ پر از نکات ریز است نباید از نظر دور داشت. موتور را نباید خاموش کرد و درب رادیاتور را باز نمیکنیم و با احتیاط مقداری آب روی رادیاتور میریزیم. تمام چراغها را باید خاموش نمود.

گرفتن گواهینامه

موظفند فاصله مناسبی را برای جلوگیری از تصادف حفظ کنند. ۱ـ در اختیار داشتن حداقل یک کلاس مناسب آموزشی با مساحت (۴۰) مترمربع با ظرفیت حداکثر (۲۵) نفر، دفتر کار، سالن انتظار، نمازخانه و سرویسهای بهداشتی مناسب مجموعاً به مساحت اعیانی حداقل (۱۳۰) مترمربع زیربنای مفید در کاربری مرتبط و دارای ورودی و خروجی مجزا از توقفگاه (پارکینگ). افرادی که به دنبال گواهینامه پایه یک هستند، رانندگان حرفهای خواند بود که پیشتر سابقه نسبتا طولانی در رانندگی داشتند و در این مرحله به دنبال آن هستند که رانندگی با ماشین سنگین را به عنوان شغل انتخاب کنند. با این کار فقط لازم است که برای آزمون اصلی بخش سوالات آیین نامه اصلی فنی را مرور کنید. در غیر اینصورت باید به آزمایشگاه رفته و درخواست تعیین گروه خونی بدهید (البته بیمه هزینه آن را تقبل نمیکند). از آنجایی که دست فرمان خیلی خوبی دارم و قبلا هم در ایران گواهینامه پایه یک داشتم، یکی از آشنایانم که در یک شرکت حمل و نقل کار میکند، به من پیشنهاد داده که در این شرکت مشغول رانندگی کامیون شوم. در آخر تمامی سوالات آیین نامه اصلی تابلوها را مطالعه کنید، این کار واجب است زیرا شیوه طرح سوال از بخش تابلوها به نحوی است که شما را دچار تردید خواهد کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =