کدام چراغ راهنمایی معمولا در محل برخورد راه اصلی با راه فرعی نصب می گردد؟

جواب به سوال کدام چراغ راهنمایی معمولا در محل برخورد راه اصلی با راه فرعی نصب می گردد؟

در سوالات اصلی ایین نامه این 4 گزینه خواهد امد که پاسخ صحیح چراغ چشمک زن زرد جواب صحیح می باشد

لف- چراغ چشمک ‌زن قرمز

ب- فاصله چراغ چشمک ‌زن قرمز برای ایست

ج- چراغ چشمک ‌زن قرمز برای عبور

د- چراغ چشمک‌ زن زرد

 

 

 

حق تقدم در رانندگی

اعلام هزینه (های) متفاوت بابت صدور ایزو این سردرگمی ر ابرای متقاضی ایزو بوجود آورده ، ک هزینه گرفتن گواهینامه ایزو چقدر هست . گواهینامه ایزو پس ا زسه سال اکسپایر شده متقاضی میبایست مجددا اقدام نماید بابت اخذ گواهینامه ISO . بله؛ گواهینامه موتور برقی با موتور معمولی فرق دارد؛ همچنین گواهینامهها به حجم سیلندر و سیسی موتورها بستگی دارد؛ در حال حاضر ما فقط برای موتورسیکلتهای زیر ۲۰۰ سیسی گواهینامه صادر میکنیم و برای رانندگانی که بخواهند با موتورسیکلتهای بالای ۲۰۰ سیسی رانندگی کنند باید حداقل سنشان ۲۳ سال بوده و ۳ سال از دریافت گواهینامه اولیه موتورشان بگذرد. سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو باقی می ماند بدیهی است امکان فک رهن قبل از یکسال مقدور نمی باشد. آیا خداوندی که این همه نعمت که هر یک برتری انسان را بر دیگرموجودات به تصویر می کشد و خدایی که مهربانتر هر کس برای انسان است و نسبت به بندگان مهربان است آیا جای شکر ندارد؟ آیا باید حتما به دفتر دارالترجمه مراجعه کنم؟ در اسلام والاترین فریضه بعد از ولایت که مسلمین بایدآن را ادا کنند ، نماز است به گونه ای که دیگر اعمال انسان از جمله ، نیکی به دیگران ، صدقه و …

گواهینامه رانندگی

حجت الاسلام قرآئتی در کتاب تمثیلات خود نماز را به گواهینامه رانندگی تشبیه می کند ، گواهینامه ای که مجوز رانندگی در بزرگراه سعادت است و اگر این گواهینامه را نداشته باشیم دیگر کارت ها برایمان کاری نمی کند باتوجه به اهمیت و ارزش این فریضه ی اللهی نباید از آن غافل باشیم و سعی کنیم هر چه بهتر و زیبا تر این عبادت را انجام دهیم. سخن ائمه اطهار مهری است که حجت راتمام می کند برای کسانی که اعمال دیگر را برای توجیه بی نمازیشان مطرح می کنند و در انجام فریضه نماز عذر نا به جا می آورند. مهری با بیان اینکه اگر خودروساز، متولیان جاده یا راننده در تصادف مقصر شناخته شود به دستگاه قضایی معرفی میشود، اظهار داشت: برابر قوانین و مقررات، خودروهای وارداتی در کشور شمارهگذاری میشوند و فرقی نمیکند که خودرو لوکس یا غیرلوکس باشد البته برخی رانندگان خودروهای لوکس تخلفاتی مانند حرکات نمایشی، سرعتهای غیرمعمول را که همراه با مصرف مشروبات الکلی و مواد روانگردان است انجام میدهند که پلیس هم در تهران و هم در سایر شهرها با آنها برخورد میکند.

گفتم: نه. فرمود: به خدا قسم ، نماز پنجگانه براى امت من.

30ـ جاده خصوصی: راهی که اشخاص یا مؤسسات برای کاربرد شخصی ساختهاند و استفاده دیگران از آن منوط به اجازه مالک است. بعد فرمود: یا على منزلت نماز پنج گانه براى امت من مانند نهرى است بر در خانه شخص اگرشخصی بدنش چرک باشد و هر روز پنج مرتبه در آن نهر غسل نماید آیاهیچ چرکى باقى می ماند؟ گفتم: نه. فرمود: به خدا قسم ، نماز پنجگانه براى امت من. این نیست. گفتند: «یا عِبادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلى أَنْفُسِهِمْ» فرمود: نیکواست ، اما ارجى نباشد. حضرت فرمود: شنیدم دوست خودم رسول خدا را که فرمود: آیه «أَقِمِ الصَّلاةَ» (الخ) امیدوار کننده ترین آیتى است در قرآن. بعد گفتند: آیا نزد ما آیت دیگری نیست که ما آن را بدانیم و ارجى ( امید وار کننده تر) باشد! برای جواب دادن به سوالات مفهومی، دانش و آگاهیهای کلی مربوط به رانندگی بسیار کمک کننده خواهد بود. ماده ۴۱ ـ در صورتی که راننده به علت تکرار ارتکاب تخلفات مهم و حادثه ساز در یک سال، حد نصاب نمره منفی را دریافت نماید، گواهینامه رانندگی وی به استناد قانون نحوه رسیدگی به تخلفات و اخذ جرایم رانندگی ـ مصوب ۱۳۵۰ ـ ، ضبط یا ابطال خواهد شد. Article was generated by GSA Content Generator DEMO!

سوالات ایین نامه رانندگی

اگر راننده ای برای اولین بار ۳۰ نمره منفی در سوابق خود داشته باشد گواهینامه وی به مدت ۳ ماه ضبط می شود و راننده تا پایان این مدت اجازه رانندگی ندارد و بعد از گذشت این مدت می تواند با پرداخت مبلغی گواهینامه خود را دریافت نماید. لطفا پول نقد همراه داشته باشید که اگر در این مراکز دستگاه کارتخوان موجود نبود، دچار مشکل نشوید. 3- با توجه به صدق روایت ،

واینکه آنچه از پیامبر صلی الله علیه وآله رسیده حق وصحیح است ، گناهان موجود در اشخاصی که نماز می خوانند مارا راهنمایی به نقص درنمازها یمان می کند ، ومی بایستی که آن نقایص را جبران کرد، نه اینکه شک در درستی حدیث کرد! 1- انّ الصّلوة تنهى عن الفحشاء و المنکر، حدیث مبارکی از رسول اکرم صلی الله علیه وآله است . پیامبر اکرم (ص) می فرماید : الصلوه عماد دینکم . دانش آموزی که وارد مدرسه می شود تکالیفی بر او محول می شود که باید آن را انجام دهند . و توسط پیامبران به مردم ابلاغ می شود و آ دمیان موظف اند در انجام آنها بکوشند .حال اگر انسان ها تکالیف خود را در این مدرسه انجام دهند مسلما کارنامه قبولی به دست می گیرد و خشنود می شود و اما وای بر دانش آموزانی که این مدرسه را محل سرگرمی می پندارند و وقت خود را در آن به بطالت می گذرانند و در آخرنیز مردود می شوند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =