به همراه چراغ چشمک زن قرمز معمولا کدام تابلوی راهنمایی و رانندگی نصب می گردد؟

سوال مهم چراغ چشمک زن قرمز که یکی از اصلی ترین سوالات ایین نامه رانندگی می باشد که بارها تکرار شده است

به همراه چراغ چشمک زن قرمز معمولا کدام تابلوی راهنمایی و رانندگی نصب می گردد؟

  1. فقط عبور مستقیم مجاز
  2.  گردش به چپ ممنوع
  3.  فقط عبور به راست مجاز
  4.  ایست و یا رعایت حق تقدم*

 

 

 

شرایط دریافت گواهینامه رانندگی پایه چیست؟ رانندگی با وسایل نقلیه ای که شماره گذاری نشده یا شماره آنها مجاز نیست و همچنین سپردن چنین وسایل نقلیه ای برای رانندگی به افراد دیگر ممنوع است، مگر اینکه قبلاً اجازه حرکت از پلیس دریافت کرده باشند. 137) وقتی یک افسر پلیس دست راست خود را به صورت عمودی در یک تقاطع بالا می برد به چه معناست؟ 144) با چرخش به راست، برای علامت گذاری با دست چگونه عمل کنیم؟ برای کاهش هزینه ها، ما راه هایی را پیشنهاد می کنیم که در هزینه شما صرفه جویی می کند. اما برای دریافت گواهی، باید کارت اقامت موقت در ترکیه داشته باشید و اقامت شما باید در سرویس جمعیت ترکیه ثبت شده باشد. در صورتی که اشخاص دیگر حق عینی مالکیت یا داشتن وسیله نقلیه رسمی دارند، نام و آدرس دقیق آنها نیز باید در درخواست ذکر شود. تبصره 6- در صورتی که مؤسس به دلایل غیرعمد ناشی از حوادث غیر مترقبه و امثال آن درخواست جابجایی مدرسه را داشته باشد، ادامه فعالیت مدرسه حداکثر تا شش ماه در جای دیگر با تأیید اتحادیه در واجد شرایط جدید. مکان نامحدود است

قوانین رانندگی

اتحادیه می تواند مجوز تعطیلی موقت یک مدرسه را حداکثر به مدت یک سال صادر کند که در صورت درخواست مجدد برای یک سال دیگر قابل تمدید است. در مواردی که صاحب وسیله نقلیه آدرس خود را تغییر دهد، باید ظرف 48 ساعت آدرس جدید خود را کتباً به پلیس اطلاع دهد. 11- پارکومتر: وسیله ای که به وسیله نقلیه در زمان معینی با انداختن سکه معین توقف می کند. 10- بار: هر نوع وسیله نقلیه ای که برای حمل کالا ساخته شود. الف- دارا بودن مدرک لیسانس یا مدرک تحصیلی دوره های آموزشی فنی-حرفه ای یا دانشگاه نیروی انتظامی در رشته برنامه ریزی حمل و نقل یا راه و ترابری، حوادث، مکانیک خودرو و فوریت های پزشکی متناسب با عنوان و سرفصل های آموزشی و نوع مدرسه. . 17- تراموا: وسیله نقلیه ای که در شهر و حومه برای جابجایی مسافر و حرکت روی ریل با برق استفاده می شود. تبصره 2 – شرط داشتن حداقل دیپلم متوسطه شامل مربیانی که قبل از تصویب این آیین نامه کارت مربیگری دریافت کرده اند نمی شود.

مجهز به ایمنی باشید و هنگام رانندگی از آن استفاده کنید.

د- ازدواج با مرد باشد. آموزشگاه های رانندگی تنها جایی هستند که برای دریافت گواهینامه رانندگی Light Ride باید به آن بروید. ماده 21- در صورت عدم وجود گواهیدر اثر حوادثی مانند آتش سوزی، سیل و زلزله، گواهینامه رانندگی موقت برای مدت انتظار با ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح صادر می شود. پس از ثبت نام و تکمیل مدارک در آموزشگاه رانندگی، فرم آزمون به شما تحویل داده می شود. 127) چه زمانی از دنده عقب استفاده می شود؟ 131) علائم هشدار دهنده یا هشدار دهنده چیست؟ 30- خیابان فرعی: خیابانی که نسبت به خیابان اصلی باریکتر باشد یا با نصب تابلوهای فرعی قابل شناسایی باشد. کنترل ترافیک ممکن است با چراغ ها، خطوط، علائم یا نوشته هایی با مقامات مجری قانون یا هر وسیله مناسب دیگری فراهم شود. توقف و عبور از خطوط هاشور ممنوع است. ماشین ها پشت سرش می ایستند. 12- پارک ممنوع: توقف وسیله نقلیه غیر از سوار و پیاده شدن ممنوع است، مشروط بر اینکه راننده پشت فرمان باشد. مجهز به ایمنی باشید و در هنگام رانندگی از آن استفاده کنید. پس از شرکت در دوره کمک های اولیه می توانید با همراه داشتن مدارک معاینه چشم و ترجمه رسمی گواهی و عکس به آموزشگاه رسمی رانندگی مراجعه کنید، آموزشگاه این مدارک را به پلیس راهنمایی و رانندگی ارسال می کند. به موقع برای تایید حدود 2 تا 4 هفته طول می کشد.

شما باید با حضور کارگر راه در آزمون رانندگی شرکت کنید. شما با چشمان خود نگاه می کنید، اما با مغز خود می بینید. مستقیم به چراغ های جلو نگاه نکنید و ماشین خود را در سمت راست جاده قرار دهید و به زیر چشمان ماشین جلویی نگاه کنید. 8- ارتفاع چراغ جلو: فاصله مرکز چراغ با وسیله نقلیه بدون بار یا سرنشین تا کف. افراد بالای هفتاد سال موظفند هر پنج سال یکبار برای سلامت جسمی و روحی خود به پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند و در صورت لزوم گواهیمنطبق با وضعیت جسمی و روحی خود را تعویض کنند. . در این مقاله شما را با مراحل و نکات تمدیدگواهینامه رانندگی به همراه مدارک مورد نیاز برای تعویض آشنا می کنیم. در صورتی که اصل شناسنامه و کارت ملی شما در ایران باشد نیازی به برابری با اصل نیست و می توان از اصل آنها استفاده کرد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =